שילחו כתב כמויות:

למייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לפקס: 0774448723

לפרטים נוספים ויצירת קשר

פרויקטים חדשים

newproject

תמונה של שיפוצים במרכז

שיפוצים במרכז 

אם אתם עורכים שיפוצים בדירה שלכם או הבית שלכם, לא תרצו קבלן מקצועי ומנוסה שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר? יש לא מעט אנשי מקצוע שעובדים כקבלן שיפוצים בתל אביב ובמרכז, אך עם זאת, אנו שומעים כל הזמן על אנשים שנפגעים מקבלנים שאינם מסיימים את עבודתם, בורחים עם הכסף ואתם נותרים בלי קורת גג ועם חור ענק בכיס. אם מאסתם מאותם קבלני ואתם מחפשים אנשי מקצוע אשר מקצועיים, ואמינים שיסיימו את המלאכה עד תומה תפנו לפיניש בנייה ושיפוצים. פיניש בנייה ושיפוצים הוא הבית שלכם לכל סוגי השיפוצים – מהשיפוץ הקטן ביותר ועד הגדול היותר. אחריות מלאה עד שהמפתח יהיה בידכם.

פיניש הינה חברה לביצוע עבודות שיפוצים ובניה, מתמחה בשיפוצי דירות ברמה גבוהה עד מפתח ללא התפשרות באמינות , ומקצועות, ועמידה בלוח הזמנים.
החברה מנוהלת על ידי אדי כהן  דור שני בארץ בענף השיפוצים קבלן רשום מנוסה ומיומן העומד לרשות הלקוחות.

 

שיפוצים במרכז - תנו לנו לשפץ לכם את הדירה

לעשות שיפוצים בבית זה דבר שאנשים רבים אומנם חולמים עליו, אך כתוצאה ממורכבות העניין שיפוציפ במרכז - פינישהרבה מהם מעדיפים לדחות כמה שרק אפשר את השיפוצים. במידה וגם אתם עומדים היום בפני ההחלטה האם לשפץ את הדירה שלכם באזור המרכז או לא, כדאי שתדעו שחלק ניכר ממה שישפיע על התוצאה הסופית של השיפוץ זו החברה שתבצע את העבודה.

 

חברת שיפוצים במרכז שתירצו לפנות אליה

מתוך הרבה חברות של שיפוצים במרכז אתם בוודאי רוצים את שירותיה של החברה הטובה ביותר, ואין ספק שאנחנו הכתובת הנכונה עבורכם! לחברה שלנו יש ניסיון של שנים רבות בכל מה שקשור לשיפוצים בדירות במרכז, בין אם מדובר על התכנון המדוקדק של השיפוצים ובין אם מדובר על הביצוע שלהם, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם תיפנו אלינו תקבלו שירות מצוין. אנחנו נלווה אתכם, ממש פי ליוונו את כל הלקוחות הקודמים שלנו בכל תהליך השיפוצים של הדירה.

 

ערכי החברה

אנו מאמינים שרצונו של הלקוח הוא מעל הכול, ולכן נעשה כל מה שנוכל כדי לתת לכם שירותשיפוצים באזור המרכז  - איכות ללא פשרות שישביע את רצונכם. זה אומר שנעזור לכם בתכנון אך זה אומר גם שנעמוד בלוח הזמנים שנקבע מראש, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שעם שיפוצים שאנחנו נהייה אחראים עליהם אתם תדעו בדיוק מתי הם יסתיימו. לא תמצאו את עצמכם במצב שבו הבטיחו לכם שזה ייקח חודשיים וזה ייקח בפועל חצי שנה, כי חלק מהערכים שלנו זה לעמוד בלוח הזמנים.

 

לקבלת הצאת מחיר ולפרטים נוספים את מוזמנים לפנות אל אדי כהן במספר המופיע כאן באתר. לשאלות נוספות ופרטים חפשו אותנו גם בפייסבוק. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.


פיניש עבודות פנים : עובדת בשיתוף עם האדריכלים,מעצבים,אנשי מקצוע בתחום ומעניקה יעוץ ראשוני חינם ללקוח ואפילו תוכניות עבודה ללא עלות.