שילחו כתב כמויות:

למייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לפקס: 0774448723

לפרטים נוספים ויצירת קשר

פרויקטים חדשים

newproject

שיפוצי דירות בתל אביב

אין ספק שאחת מהערים בישראל שיש יותר ביקוש למגורים בה זו תל אביב, ולכן זה לא מפתיע שניתן לראות הרבה השקעה בבנייה חדשה בעיר. למעשה אפשר לראות בתל אביב מצד אחד דירות ישנות, ומצד שני אפשר לראות דירות חדישות שנבנות במגדלים רבי קומות. השילוב בין הישן והחדש זה אחד מהמאפיינים של תל אביב, ואין ספק שזה חלק ממה שהופך אותה לעיר מקסימה כל כך. במידה וגם לכם יש דירה בתל אביב שנבנתה עוד בימים של קום המדינה שבהם בנו בצורה שונה ולא כפי שבונים כיום, יכול להיות שעכשיו זה הזמן לשפץ אותה.

כיצד משפצים דירות בתל אביב

ראשית, כדאי לדעת שגם בתוך קבוצת הדירות הישנות יותר ניתן לראות דירות שונות זו מזו, כי יש דירות גדולות במיוחד ויש דירות יחסית קטנות. אחד מהמאפיינים העיקריים של דירות אלה הוא שבעליהן חילקו אותן למספר יחידות דיור, כי כך למעשה ניתן להשכיר אותן ליותר דיירים וליהנות מרווח גבוהה יותר בכל חודש. במידה וזו גם המטרה שלכם הרי שכדאי לעשות תוכנית מדויקת עוד לפני תחילת השיפוצים במרכז, כי ככל שהתוכנית תהייה טובה יותר כך העבודה תתבצע יותר בזריזות.

לחשוב על כך פרט

כתוצאה מכך שתל אביב זו עיר צפופה במיוחד, אין ספק שגם בשיפוץ של דירות צריך לחשוב איך אפשר לנצל את המקום בצורה הטובה ביותר שאפשר. האם רוצים לעשות גם חניה מחוץ לדירה? האם רוצים לאחד כמה דירות ביחד לדירה אחת גדולה? כל האופציות פתוחות ולכן חשוב לתכנן את השיפוץ בעזרת קבלן שיפוצים בתל אביב בעל ניסיון ומקצועיות בתחום.