שילחו כתב כמויות:

למייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לפקס: 0774448723

לפרטים נוספים ויצירת קשר

פרויקטים חדשים

newproject

טיפים לבחירת הצבע המתאים ביותר לדירה שלכם

סיימתם לא מזמן לעשות את כל השיפוצים במרכז שרציתם לעשות בדירה ועכשיו אתם תוהים באיזה צבע לבצוע את הקירות? אם כך, בהחלט אפשר להבין אתכם, כי צבע הקירות ישפיע באופן ישיר על האווירה בדירה, ולכן כדאי לחשוב היטב באיזה צבעים להשתמש. האופציה המוכרת והנפוצה ביותר היא לצבוע את כל הבית בלבן, אך האמת היא, שלא לכל אחד זה מתאים ובהחלט כדאי לחשוב האם אתם רוצים בית צבעוני יותר. הטיפ הראשון, והחשוב מכל, הוא לבחור צבע שאתם פשוט אוהבים ונעים לכם לראות, כי חשוב לזכור שהצבע שבו תשתמשו היום יישאר בדירה שלכם כנראה ללא מעט זמן.

שילובי צבעים

עוד טיפים חשובים שכדאי לכם להתייחס אליהם, זו השאלה של התאמת הצבעים. אם כל הרהיטים שלכם בסלון הם בצבע ירוק, הרי שאי אפשר יהיה לבחור לצבוע את הקירות בוורוד, כי חייבת להיות זרימה נעימה בין הרהיטים ובין צבעי הקירות. ניתן לבחור את אותם הצבעים רק בטונים ובגוונים שונים, ואין ספק שכך תוכלו ליצור חלל אחיד שמשדר בדיוק את האווירה שאתם רוצים לשדר. קחו בחשבון שהסלון צריך להיות נעים לא רק לכם אלא גם לכל מי שייכנס לבית שלכם, ולכן עדיף להימנע מצבעים קיצוניים במיוחד.

איכות בלתי מתפשרת

עוד דבר שאתם חייבים להקפיד עליו בבחירת הצבע לדירה שלכם, זה שהוא יהיה איכותי במיוחד. זה לא משנה אם אתם מעדיפים לבן, סוגים שונים של צהוב או כל צבע אחר, כי בכל מקרה השימוש בצבע איכותי יכול לעשות את ההבדל.

 

לשאלות ועזרה אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל עצה של קבלן שיפוצים בתל אביב בטלפון : 052-2951474 .